Güngören Düğün, Nişan, Nikah, Sünnet Davetiye
  • Düğün Davetiyeleri, Düğün Davetiye, Dugun Davetiyeleri, Dugun Davetiye, Davetiye, Davetiyeci, Davetiyeleri, Nikah Davetiye, Nişan Davetiye, Sünnet Davetiye, Düğün Davetiye Dünyası, Düğün Kartı, Davetiye Kartı, Davetiye Kartları

Davetiye katalogları için tıklayınız

Bilgilendirme;

Türkiye de ve Avrupa da davetiye işlerini biz yapıyoruz. Her zaman Olduğu gibi yeni modeller ve tasarımlar ile kataloglarımızı beğeninize sunuyoruz .

Davetiye Siparişlerinizi ister telefonla ister sipariş formlarımızı doldurarak çok rahat bir şekilde verebilirsiniz. Türkiye de tüm bölgeye davetiye hizmeti vermekteyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz davetiyeyi dilerseniz telefonla sipariş edebilir ya da firmamıza gelerek kataloglardan Beğenebilirsiniz.

Davetiyelerinizin sözlerini sitemiz yardımıyla oluşturabilir ya da kendi istediğiniz bir metni davetiyelerinizde kullanabilirsiniz. DUNYAREKLAM olarak her sezon değişik güncel kataloglar ile hizmet vermekteyiz. Türkiye İlçelerinin her yerine hizmet veren firmamız lüks davetiye den ekonomik davetiye ye kadar hizmet vermektedir.

Davetiye ihtiyaçlarınıza kısa zamanda çözüm bulan Davetiye haftanın 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. davetiye her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. DUNYAREKLAM olarak davetiye konusunda 1.Sınıf Malzeme ve Ekipman Kullanmaktayız.

tüm ilçe il ve ülkelere ulaşabilen davetiyelerimiz 1 ile 5 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Düğün davetiyesi , nişan davetiyesi , nikah davetiyesi , sünnet davetiyesi, açılış davetiyesi, Nikah – Bebek – Sünnet Şekeri konularında taleplerinize en içten şekilde cevap veriyoruz.

Davetiye konusunda A dan Z ye kapsamlı bir şekilde çalışmaktayız. Uygun fiyatlı davetiye modellerimiz den lüks davetiyelere kadar her türlü davetiyeyi dunyareklam.com adresimizden bulabileceksiniz. Davetiye davetiyeler 100 lük kutular şeklinde olup Beğendiğiniz davetiye modelini bize belirttiğinizde kullanacağınız davetiye metnini belirledikten sonra sizden faks yada mail yolu ile onay alındıktan sonra baskıya gönderilmekte ve baskı sonrası paketlenmiş halde sizlere göndermekteyiz .

DünyaReklam bu hizmet şekli ile sizi hiç yormadan yerinizden ayırmadan kolaylıkla davetiyelerinizi yaptırabileceğiniz bir sistemdir.

 

 

Siparis Bilgilendirme;

  • Değerli Müşterilerimizin Düğün ,Nişan ,Nikah ,Kına Gecesi ve Sünnet Davetiyeleri

    yada  Kurum yada İş yerinizin Açılışı için planladığınız Açılış kartları yaptırmak Artık
    çok kolay…

  • Kataloglardan Beğendiğiniz ürünü Sipariş vermeniz için Gerekli Sipariş formunu hazırlamanız yeterli…
  • Nasıl Ödeme Yapabilirim: Ödemenizi sitemizde ödeme bölümünde yer alan banka hesap bilgilerimize EFT yada havale yapabilirsiniz. Detaylar ödeme bölümünde anlatılmaktadır
  • Nasıl Sipariş Verebilirim:Seçtiğiniz davetiye için uygun formu doldurunuz. Davetiyenin tasarımı size e-mail yoluyla ulaştırılır. Onayınızın ve ödemenizin ardından davetiyeniz basılır. Kargo ile dünyanın her noktasına gönderilir.

 

Davetiye katalogları

Düğün, Nikah, Nişan, Davetiye Sipariş Formu

Sünnet Davetiye Sipariş Formu

Açılış Kartı Sipariş Formu

Nikah, Sünnet, Bebek Şekeri Sipariş Formu

 

Open chat
Call Now Button