Berlin Davetiye

Davetiye katalogları için tıklayınız

Berlin de tüm davetiye işlerini biz yapıyoruz.

Her zaman Olduğu gibi yeni modeller ve tasarımlar ile kataloglarımızı beğeninize sunuyoruz .

Davetiye Siparişlerinizi ister telefonla ister sipariş formlarımızı doldurarak çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.Berlin da tüm bölgeye davetiye hizmeti vermekteyiz. İnternet sitemizden beğeneceğiniz davetiyeyi dilerseniz telefonla sipariş edebilir ya da firmamıza gelerek kataloglardan Beğenebilirsiniz.

Davetiyelerinizin sözlerini sitemiz yardımıyla oluşturabilir ya da kendi istediğiniz bir metni davetiyelerinizde kullanabilirsiniz. Berlin davetiye olarak her sezon değişik güncel kataloglar ile hizmet vermekteyiz. Berlin İlçesinin her yerine hizmet veren firmamız lüks davetiye den ekonomik davetiye ye kadar hizmet vermektedir.

Davetiye ihtiyaçlarınıza kısa zamanda çözüm bulan Berlin Davetiye haftanın 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Berlin davetiye her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile Berlinışmaktadır. Berlin davetiye olarak davetiye konusunda 1.Sınıf Malzeme ve Ekipman Kullanmaktayız.

Berlin Davetiye tüm ilçe il ve ülkelere ulaşabilen davetiyelerimiz 1 ile 5 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Düğün davetiyesi , nişan davetiyesi , nikah davetiyesi , sünnet davetiyesi, açılış davetiyesi, Nikah – Bebek – Sünnet Şekeri konularında taleplerinize en içten şekilde cevap veriyoruz.

Davetiye konusunda A dan Z ye kapsamlı bir şekilde Çalışmaktayız. Uygun fiyatlı davetiye modellerimiz den lüks davetiyelere kadar her türlü davetiyeyi www.davetiyelerdunyasi.com adresimizden bulabileceksiniz. Berlin Davetiye davetiyeler 100 lük kutular şeklinde olup Beğendiğiniz davetiye modelini bize belirttiğinizde kullanacBerlinız davetiye metnini belirledikten sonra sizden faks yada mail yolu ile onay alındıktan sonra baskıya gönderilmekte ve baskı sonrası paketlenmiş halde sizlere göndermekteyiz .

Berlin Davetiye bu hizmet şekli ile sizi hiç yormadan yerinizden ayırmadan kolaylıkla davetiyelerinizi yaptırabileceğiniz bir sistemdir.

En Sık Sorulan Sorular :

Davetiyelerimi Ne Zaman ve Nasıl Teslim Alabilirim ? ;

Davetiyelerdunyasi.com olarak davetiyelerinizi gün içinde mesai saati bitimine kadar davetiye teslimatını yapmaktayız.

Davetiye Fiyatlarını Nasıl Öğrenirim ? ;

Davetiye Fiyatlarımızı internet sitemizde www.davetiyelerdunyasi.com dan öğrenebilirsiniz.Yada adresimize gelerekte davetiye fiyatlarını kataloglara bakarak yerinde incelemiş Berlinsunuz

Davetiye Modellerini Yakından İnceleyebilirmiyim ? ;

Davetiye modellerimizi sitemiz haricinde firmamıza gelerek inceleyebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi İçin Tel: 0212 462 70 85 pbx – Mobil:0532 693 89 15 numaralardan bizleride arayabilirsiniz.

Davetiye iBerlin ne Yazabilirim ?
Sitemizde davetiye sözleri şeklinde oluşturduğumuz bölüm sayesinde örneklerden faydalanabilir ya da kendi isteğinize göre söz belirleyebilirsiniz..

Ödemeyi Nasıl Yaparım ?

İnternet sitemizden ürün beğenerek ürün kodunu ve davetiye adetini davetiye sözlerini bize sipariş formu, mail yada faks yoluyla ulaştırdıktan sonra; banka hesap numaralarına yada posta hesap numarasına ödemeyi yapmanızın hemen ardından davetiyenizin tasarımı yapılacak ve sizden onay alınıp baskı aşamasına girecektir.
Sizlere şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

www.davetiyelerdunyasi.com